P24 NOW

Jak to działa?

Możesz kupić więcej niż myślisz wnioskując o limit odnawialny do 10 000 zł.
Za każdym razem decydujesz o sposobie spłaty: na raty lub do 54 dni później.

Zakupy na trzy sposoby

shopping-cart

Weź limit do 10 000 zł

P24NOW umożliwia otrzymaniu limitu odnawialnego nawet do 10 000 zł. Wnioskujesz tylko raz i korzystasz kiedy chcesz. Ciesz się dodatkowymi środkami w swoim wirtualnym portfelu.

bar-chart

Zapłać w ratach

Masz już limit P24NOW? Wspaniale! Kup swoje wymarzone produkty i rozłóż płatność na wygodne raty, bez obciążania domowego budżetu.

donation

Zapłać do 54 dni później

Wolisz zapłacić za całość – ale nie teraz tylko nieco później? To nie problem! Z P24NOW zawsze masz wybór. Możesz zapłacić nawet do 54 dni później bez żadnych dodatkowych kosztów.

FAQ

Jaka jest najniższa kwota transakcji, przy której mogę skorzystać z limitu P24NOW?

Najniższa kwota transakcji, przy której można skorzystać z limitu P24NOW to 100 zł.

O limit można wnioskować zarówno w procesie transakcji, wybierając tę formę płatności w sklepie internetowym lub na formatce płatniczej Przelewy24 jak i bez dokonywania zakupów, z poziomu swojego konta P24NOW.Założenie i posiadanie konta P24NOW jest bezpłatne.

 
Jak mogę zawnioskować o limit bez dokonywania zakupu w sklepie?

Wniosek o limit można złożyć za pośrednictwem swojego konta P24NOW. Rejestracji można dokonać tutaj →

Rejestracja i konto P24NOW są darmowe i nie obligują do wzięcia limitu.

Standardowo cały proces nie powinien przekroczyć kilkunastu minut. W razie wydłużonego czasu oczekiwania zalecamy kontakt z bankiem.

 
Czym jest P24NOW?

P24NOW to e-portfel gromadzący usługi finansowe oferowane przez Przelewy24 lub partnerów serwisu. Umożliwia on zarządzanie produktami finansowymi w tym zawnioskowanie o limit P24NOW. Do uruchomienia limitu niezbędne jest posiadanie konta (e-portfela) P24NOW.

 
Jak spłacę wykorzystany limit P24NOW?

Spłatę możesz każdorazowo dopasować do swoich możliwości. Możesz spłacać:

  • jedynie kwotę minimalną (jest ona oznaczona w zestawieniu) – jej wysokość to 5% wykorzystanego limitu kredytowego, min. 50 zł (plus ewentualne raty z tytułu planu spłat ratalnych, zaległości i kwota przekroczonego limitu kredytowego),
  • więcej niż kwotę minimalną – tyle, ile możesz,
  • wskazane w zestawieniu saldo zadłużenia – wtedy możesz skorzystać z kredytu dla zakupów, które nie zostały rozłożone na raty.

Jeżeli planujesz szybszą spłatę rat, skontaktuj się z bankiem.