Depilacja laserowa to innowacyjna i trwała metoda pozbywania się niechcianego owłosienia. Procedura depilacji laserowej wykorzystuje laser, który emituje światło przenikające przez skórę, dociera do melaniny w mieszkach włosowych i niszczy je, co hamuje produkcję melaniny i tym samym wzrost włosa. Przed przystąpieniem do zabiegu zawsze przeprowadzana jest konsultacja i próba laserowa. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, konieczne jest wykonanie serii zabiegów w kilkutygodniowych odstępach. W Open Clinic zarówno depilacja laserowa dla kobiet jak i depilacja laserowa dla mężczyzn, cieszą się dużym zainteresowaniem.

W Open Clinic używamy lasera Soprano Titanium. To obecnie najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza technologia do trwałego usuwania owłosienia. Wykorzystuje on trzy różne długości fal, które umożliwiają zniszczenie mieszków włosowych na różnych głębokościach skóry.

> Technologia Alex z długością fali 755nm jest idealna dla najszerszej gamy typów włosów i kolorów, zwłaszcza jaśniejszych i delikatniejszych.
> Technologia diodowa o długości fali 810nm zapewnia głębszą penetrację mieszka włosowego i wysoką średnią moc.
> Technologia YAG z długością fali 1064nm jest optymalnym rozwiązaniem dla ciemniejszych typów skóry i grubszych, ciemniejszych włosów.

Wybierając depilację laserową, inwestujemy w piękno i wygodę, eliminując konieczność regularnego golenia czy woskowania. To bezbolesna i nieinwazyjna metoda, która pozwoli Ci cieszyć się gładką skórą przez długi czas.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5